Anne's Cupcakes incurred the following costs in 2020 at two different levels of production:
140,000 Units | 165,000 units | |
Rent | $18,000 | $18,000 |
Labour | $34,000 | $35,500 |
Utilities | $7,500 | $8,500 |
Direct MAterials | $90,000 | $85,000 |
Selling Costs | $14,000 | $15,500 |
Depreciation | $11,000 | $11,000 |
Calculate total variable, fixed and mixed costs.
sectetur adipiscing elit. Nam lacinia pulvinar tortor nec facilisis. Pellentesque
sect
sectetur a | sectetu |
sectetur adipisc
sectetur a | sectetur | sectetur |
secte | sectetur | sectetur |
Unlock access to this and over
10,000 step-by-step explanations
Have an account? Log In
sectetur adipiscing elit. Nam lacinia pulvinar tortor nec facilisis. Pellentesque dapibus efficitur laoreet. Nam risus ante, dapibus a molestie consequat, ultrices ac m
sectetur | sectetur adipiscing el |
sectetur adipisc | sectetur adipiscing el |
sectetur | sectetur adipiscing el |
sectetur adipiscing elit. Nam lacinia pulvinar tortor nec facilisis. Pellentesque dapibus efficitur laoreet. Nam risus ante, dapibus a molestie consequat, ultrices ac magna. Fusce dui lectus, congue vel laoreet ac, dictum vitae odio. Donec aliquet. Lorem ipsum do
sectetur adipiscing elit. Nam lacinia pulvinar tortor nec facilisis. Pellentesque dapibus efficitur laoreet. Nam risus ante, dapibus a molestie consequat, ultrices ac
sectetur | sectetur | |
secte | sectetur adipiscing elit. | sectetur adipiscing elit. |
sectetur | sectetur adipiscing elit. N | sectetur adipiscing elit. N |
sectetur adipisc | sectetur adipiscing elit. | sectetur adipiscing elit. |
sectetur adip | sectetur adipiscing elit. | sectetur adipiscing elit. |
secte | sectetur adipiscing eli | sectetur adipiscing eli |